Triple P

Home
Home > Nieuws > Persberichten > Triple P breidt Mission Critical Team sterk uit
Document Actions

Triple P breidt Mission Critical Team sterk uit

VIANEN, 07 juni 2006 — Triple P, leverancier van ICT- oplossingen, heeft haar service line Mission Critical met zeven nieuwe medewerkers uitgebreid.

Marga Reuver is aangetrokken om leiding te geven aan het Mission Critical team. Reuver heeft vele jaren ervaring in de IT. De laatste 2 jaar was zij als Sales Manager werkzaam bij Symantec/VERITAS. Daarvoor was zij partner/mede-eigenaar van het adviesbureau Competa IT.

De andere 6 medewerkers zijn afkomstig van een groot internationaal opererend Brits telecombedrijf en zullen zich met name richten op het aanbieden van storage oplossingen.
Het nieuwe Mission Critial team bestaat uit sales, consultants en engineers. Allen beschikken over ruime ervaring op het gebied van complexe IT infrastructuren.  Hieronder vallen onder andere oplossingen als data replicatie, back-up en restore, e-mail archiving, consolidatie en virtualisatie.

Triple P heeft geruime tijd ervaring met Mission Critical omgevingen. Deze worden door Triple P ontworpen, geïmplementeerd en in onderhoud genomen. Triple P had al zeer gedegen kennis van de oplossingen van HDS, HP, Equalogic, IBM en Sun Microsystems. Met de komst van de nieuwe medewerkers is daar extra kennis op het gebied van EMC, VMWare en Symantec/VERITAS aan toegevoegd.

Het Mission Critical team bestaat momenteel uit 15 medewerkers. Hiermee heeft Triple P de capaciteit om nog beter invulling te geven aan het gehele storage portfolio voor al haar klanten in de marktsegmenten overheid, zakelijke dienstverlening, zorg, media, retail, telecom & energie. Door het brede merkenportfolio is Triple P tevens in staat, als één van de weinige system integrators, om een onafhankelijk advies en ontwerp te maken voor haar klanten.

“We zijn erg verheugd met de versterking van het Mission Critical team. De extra expertise die zij meebrengen stelt ons nog beter in staat om de meest complexe opdrachten voor onze klanten uit te kunnen werken en te implementeren” aldus Raymond Korteknie, Commercieel Directeur van Triple P.

PDF versie:


  Algemene voorwaarden Over deze website Legal Disclaimer