Triple P

Home
Home > Nieuws > Evenementen > Het nieuwe werken - The Experience Event
Document Actions

Het nieuwe werken - The Experience Event

by Webmaster Triple P last modified 2010-02-09 11:18
Het nieuwe werken - The Experience Event
Het Nieuwe Werken staat in het brandpunt van de belangstelling. Maar wat houdt het nu eigenlijk in, die nieuwe manier van werken? Voor wie is het geschikt en wat zijn de mogelijke valkuilen? Allemaal vragen die wellicht ook in uw hoofd opspelen als we het hebben over Het Nieuwe Werken.

Om antwoord te krijgen op deze en nog vele andere vragen omtrent Het Nieuwe Werken nodigt Triple P u uit om deel te nemen aan het congres ‘Het Nieuwe Werken – The Experience Event’. Dit congres vindt plaats op donderdag 18 maart a.s. in de Beurs van Berlage te Amsterdam.
Zowel de harde kant (de vele technologische toepassingen) als de zachte kant (de beleids-, cultuur- en sociale aspecten) van Het Nieuwe Werken zullen deze dag behandeld worden. Er wordt een scala aan praktijkcases gepresenteerd en u hoort concreet hoe branchegenoten en organisaties in andere sectoren aan de slag zijn met deze nieuwe manier van werken.

Triple P zal als hoofdsponsor van dit congres aanwezig zijn en nodigt u van harte uit om langs te komen op haar stand en/of haar presentatie te bezoeken.

Tijdens de presentatie (D3) zal onze klant Pameijer aan het woord zijn. Pameijer is een zorginstelling met circa 2.000 medewerkers en een flink aantal vrijwilligers, verdeeld over locaties door heel Nederland.
Begin 2010 heeft Pameijer het nieuwe werken geintroduceerd voor een deel van haar organisatie. Ruud Schoonderbeek (hoofd automatisering) zal samen met zijn collega Ilse v/d Broek (manager van diverse ambulante teams) vertellen hoe zij het nieuwe werken binnen Pameijer werkend hebben gekregen.
Hierbij gaan zij in op zo wel de technische (ICT-aspecten) kant, maar zal tevens aandacht worden gegeven aan de organisatorische aspecten die onontkomelijk verbonden zijn aan deze andere manier van werken.

Kortom, een boeiende presentatie, waarbij een hoop vragen beantwoord zullen worden door ervaringen uit de praktijk. Onmisbaar als u het nieuwe werken binnen uw organisatie wil gaan introduceren, ook voor Business-to-Business bedrijven!

Voor meer informatie en inschrijven, kunt u terecht op de website: www.experience-event.nl of kunt u contact opnemen met uw account manager.
 
Datum 2010-03-18   from 12:00 to 18:30
Lokatie Beurs van Berlage - Amsterdam
Contact Melissa van Golverdingen
Contact e-mail mgolverdingen@triple-p.nl
Contact Phone 0347 353 353
Website(s)


  Algemene voorwaarden Over deze website Legal Disclaimer